O firmie
Usługi
Kontakt

Aktualności

Przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Kraków, Bochnia, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Lublin, Radom, Kielce

Projektujemy i budujemy oczyszczalnie hydrofitowe na terenie całej Polski.
2011-04-15

Dane firmy

Właściciel: PIOTR KARPIŃSKI
Centrum Miasta
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat Biłgorajski

tel: 886 225 950


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

Usługi

Rozmiar czcionki: A A A
Oferujemy Państwo duży wybór technologi oczyszczalni ścieków, szczególnie polecamy oczyszczalnie hydrofitowe.


Budowa przydomowych oczyszczalni

Budujemy hydrofitowe oczyszczalnie wód i ścieków.
Inne nazwy tej oczyszczalni to hydrobotaniczna, gruntowo- roślinna, wodno- roślinna, makrofitowi, trzcinowa, bagienna, korzeniowa. My będziemy używać nazwy hydrofitowi ze względy na dużą role hydrofitów w proce oczyszczania. Systemy te charakteryzują się łatwą i prostą obsługą, odpornością na różnicę ilości dopływających ścieków oraz konkurencyjnymi kosztami w porównaniu z urządzeniami konwencjonalnymi.
Oczyszczalnię hydrofitową możemy zbudować wykorzystując już istniejące szczelne zbiorniki szamba. Obniży to znacznie koszty całej inwestycji.

Oczyszczalnia hydrofitowa jest systemem składającym się ze osadnika gnilnego(możemy wykorzystać szczelne szambo dwukomorowe), który ma za zadanie zatrzymać zanieczyszczenia ulegające sedymentacji(piasek i inne zawiesiny mineralne oraz zawiesiny organiczne,a także substancje ulegające flotacji (np.tłuszcze).
Wstępnie oczyszczone ścieki z osadnika gnilnego przepływają do złoża hydrofitowego gdzie zachdzą procesy biologiczne z udziałem organizmów hydrotroficznych oraz roślin wodnych i wodolubnych (hydrofitów). System oczyszczalni hydrofitowaj stwarza warunki dla intensywnych procesów utleniania i redukcji wspomaganych przez proces sorpcji, sedymentacji i asymilacji powodujących oczyszczenie ścieków.
Oczyszczone ścieki najprościej jest odprowadzać do nie izolowanego od gruntu oczka wodnego wysadzonego roślinnością wodną. Możemy zbudować studnię chłoną lub zastosować inne rozwiązania, łącznie z magazynowaniem wody celu użycia jej do nawadniania np podpowierzchniowego.

Rysunek schematyczny systemu oczyszczalni hydrofitowej mogą Państwo zobaczyć na podstronie "O firmie".Projektowanie hydrofitowych oczyszczalni ścieków i nadzór

Zajmujemy się projektowaniem hydrofitowych oczyszczalni ścieków. Według naszego projektu sami mogą Państwo wybudować taka oczyszczalnię.
Proponujemy Państwu projekty oczyszczalni oraz nadzór nad wykonaniem projektu. Osobiście poprowadzimy budowę oczyszczalni na Państwa działce.Formalności związane z budową oczyszczalni

Mogą Państwo nam zlecić zgłoszenie budowy, postaranie się o dotacje na budowę oczyszczalni oraz gdy jest to koniecznie napisanie operatu wodnoprawnego.


Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków
tel: 886 225 950
O firmie   |   Usługi   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika JastkówWiadomości BiłgorajKalkulator instalacji fotowoltaicznej